Czakry i czakraCzakry są ośrodkami świadomości. Są centralnymi punktami energii, które mają bezpośredni i głęboki wpływ na nasze codzienne życie. Czakra, w której większość energii jest skupiona głównie - lub spolaryzowana - wpływa na podstawowe zachowania i postawy.

W tęczy jest siedem kolorów, które są uzupełnieniem siedmiu kolorów energetycznych czerwonych, pomarańczowych, żółtych, zielonych, niebieskich, indygo i fioletu. Są to promienie światła widzialnego. Słońce jest głównym źródłem i dostawcą światła, ciepła i energii, które podtrzymuje wszelkie formy życia.

Światło słoneczne składa się z fal elektromagnetycznych, promieni kosmicznych, promieni gamma, promieni rentgenowskich, promieni światła widzialnego, promieni podczerwonych, mikro fal i krótkich i długich fal radiowych, które wykorzystujemy w naszym codziennym życiu.

Każdy z widzialnych promieni świetlnych ma różne długości fali i częstotliwości wibracyjne, które mają dla nas różny wpływ.

Przed podjęciem pracy w celu uzdrowienia własnego ciała metodą medytacji czakry, najlepiej byłoby dowiedzieć się, które z czakr są zablokowane lub uszkodzone. Dla ludzi, którzy nie są specjalistami w dziedzinie uzdrawiania energii, trudno byłoby odnieść sukces bez testu czakry Z drugiej strony, wiedząc, które centrum energetyczne jest przyczyną problemów będzie znaczna pomoc, a może tylko spowodować różnicę między sukcesem a porażką.

Stany mentalne istnienia i nasze emocje mają częstotliwość rezonansową. Jest to sekretna siła transformująca moc duchowej pieśni i muzyki, mantr i wymawianych modlitw. Nasze różne stany psychiczne i emocje związane są z określonymi częstotliwościami dźwięku i czakry odpowiadają na kolor, który również jest częstotliwością.

Po odsłonięciu wystarczająco długiej częstotliwości rezonansowej czakry zostaną przywrócone do równowagi. A gdy twoje czakry są w równowadze, takie są twój umysł i emocje. Techniki binauralnego bicia dźwięku w połączeniu z tonami czakry mogą być wykorzystane do szybkiego i bezpośredniego wyrównania zaburzeń równowagi, jakie mogą wystąpić w Twoich emocjach i umyśle, narażając Cię bezpośrednio na najsilniejsze dźwięki w celu wyrównywania czakr i przemiany zmieniającej życie, których pragniesz.

Jeden z naukowców pisze, że czakry można opisać jako korzeń i kwiat. Korzenie czakry znajdują się w kręgosłupie, ale kwiat czakry otwiera się z kręgosłupa i do ciała w znacznie większym, ale mniej zdefiniowanym regionie. Niektórzy ludzie są bardziej wrażliwi na odczucia w obszarze kwiatowym czakry, podczas gdy inni są bardziej wciągani do innych.

Najlepiej jest skupić się, gdzie jesteś najbardziej wrażliwy, ale nie zapominaj, że nasze doświadczenie czakry pogłębi i zmieni się w miarę postępu. Medytacja na korze lub kwiatku czakry jest tylko punktem wyjścia.

Komentarze