Jak odczytywać czakrę z kryształowym wahadłem - czakraCzakra jako słowo pochodzi od sanskryckiego słowa oznaczającego koło. Gdybyśmy mogli zobaczyć czakrę jak wielu (psychika, w rzeczywistości, nie) będziemy obserwować koło energii ciągle obrotowej lub obrotowej. Dziewczęta postrzegają czakrę jako kolorowe koła lub kwiaty z centrum. Czakry rozpoczynają się u podstawy kręgosłupa i kończą się na szczycie głowy. Chociaż są umieszczone w centralnej kolumnie kręgosłupa, znajdują się zarówno na przedzie, jak i na plecach ciała i działają przez nią.

Główną funkcją każdej czakry jest dostarczenie nam całej energii niezbędnej do utrzymania zdrowego ciała i umysłu. Stan tych ośrodków wpływa na każdy aspekt naszego życia: emocjonalny, duchowy i fizyczny. Oprócz ich ogólnej funkcji, każda z siedmiu czakr ma również konkretną. W zależności od tego, gdzie się znajduje, czakra rządzi tą szczególną częścią ciała i niektóre z emocjonalnych i duchowych atrybutów.

Po jednym lub dwóch zabiegach ciało może reagować w bardzo określony sposób. Większość ludzi zauważyła, że ​​mają więcej energii i mają poczucie dobrego samopoczucia. Proszę zwrócić uwagę, w jaki sposób organizm reaguje na leczenie i informuje lekarza medycyny energetycznej, aby sesje były dostosowywane do Twoich indywidualnych potrzeb. Sugeruje się, aby klienci wypijali około 2 l czystej wody dziennie, aby przenieść toksyny po sesji.

Każda czakra ma wiele do zrobienia. Musi być zsynchronizowana ze sobą i wszystkie inne czakry, aby organizm mógł optymalnie funkcjonować. Być zdrowym w ciele fizycznym, ważne jest, aby każda czakra była czysta, otwarta i zrównoważona z otaczającymi ją czakrami. Istnieje wiele podejść do ćwiczeń czakr. Niektóre obejmują medytację, kolor, wibracje, tonę, intonowanie.

Aby zmaksymalizować skuteczność medytacji na ziemi, najlepiej rozpocząć każdą sesję, wykonując niektóre z opisanych poniżej ćwiczeń jogi. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy też ekspertem w dziedzinie jogi, stwory (asany) opisane poniżej, jeśli ćwiczysz  codziennie w połączeniu z medytacją ziemi, na pewno zwiększą energię czakry głównej. Znajdź kilka pozycji, które Ci się podobają i rób je jako medytację rozgrzeszającą czakry przedczołowe.

Komentarze