Test: czakraJeśli wyobrażasz sobie, że siedzisz w nogach w pozycji kwiatu lotosu, siedem głównych czakr znajduje się na ciele od czubka głowy do podstawy kręgosłupa. Każda czakra ma określoną lokalizację i kilka unikalnych atrybutów. Choć są one wyrównane z ciałem fizycznym, nie są one czymś, co można dotknąć, ale są czymś, co czujesz i wyczuwasz.

Ten darmowy test czakr online służy do sprawdzenia, która z czakr jest niezrównoważona, dzięki czemu można mieć świadomość, że każdy problem ma pochodzenie i rozwiązanie. Biorąc pod uwagę, że mamy niezrównoważoną czakrę, możemy pomagać sobie ułożyć rzeczy w perspektywie i  w ten sposób możemy skupić się na głównej przyczynie naszego problemu i powoli spróbować znaleźć, co prowadzi do tej nierównowagi energetycznej.

Podczas robienia głębokich tkanek, jedną z największych korzyści jest skupienie się na tkance łącznej lub powięzi. Badania sugerują, że okablowanie przepływu energii w ciele - czy mówimy o czakrach w medycynie chińskiej czy filozofii arjurwedyjskiej.

Jeśli czakra to przewód, przez który przepływa energia, możemy skoncentrować się na mięśniach sprężystych czakr, chcąc pracować z energią czakr. Wykonuj długie pociągnięcia na kręgosłupie i mięśniach jak również rozszerzanie udarów mózgu. Ponadto, wykonaj szerszy skok na kręgosłup, aby otworzyć przepływ energii, który łączy energię czakry z nóg.

Kiedy nasze czakry są w równowadze, łączą, wyrównują się i przepływają ze sobą, a my możemy doświadczyć więcej radości, pokoju, przestrzeni, łaski, pieniędzy, możliwości, zabawy, przygody i cudownych synchronizacji większych niż kiedykolwiek marzyliśmy. Pozwalamy na to wszystko bez olewania Boga z naszego życia. Ufamy, że jesteśmy zawsze wspierani, kierowani i bezpieczni we wszystkich spotkaniach i relacjach, które wreszcie pamiętamy i naprawdę dostrzegamy, że zawsze byliśmy tym, na kogo szukamy u innych.

Ważniejsze jest to, że tradycja sama w sobie uważa, że ​​teksty pisma jako nieomylne i ludzkie autorstwa są nie do pomyślenia, a ironiczne jest to, że współcześni jogini funkcjonalnie traktują system 7-chakra, który został objawiony przez Boga. Osobiście nie jestem pewien, że coś napisane słowami można uznać za nieomylne, ale jeśli chcesz czcić nauczanie joginów, jak objawione przez Boga, lepiej jest to zrobić tekstem, który tak naprawdę twierdzi, że jest taki - jak oryginał Pisma tantryjskiego (przed 1300).

Komentarze